Yazar Hakkında

Araştırmacı Yazar, Zamulmekan Binici

Araştırmacı Yazar, Zamulmekan Binici

YAZAR ADI: Zamulmekan BİNİCİ

ÇALIŞMA ŞEKLİ: Freelance

YETENEKLERİ: Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Web Hosting Sunucu Çözümleri İnceleme Konusunda “Araştırmacı Yazar”.

YAZDIĞI YER: .sitenasilkurulur.net

ADRES: Ömerbey Mh. Zafer Sk. Şenocak Sitesi No: 12 B blok K. 3 D. 5 Mudanya/BURSA

KONUM/LOCATİON: TURKEY

İLETİŞİM: destek@sitenasilkurulur.net

TELEFON: 0533 231 62 13 ( Telefon ile iletişim (her gün) saat 13:00 ile 20:00 arası lütfen)

YAZAR HAKKINDA: Uzun yıllar Türkçe ve İngilizce kaynaklı yazı, E-kitaplar ve makaleleri araştırır ve incelerim. Kaynaklardan edindiğim seo ve web hosting inceleme (reviews) sunucu çözümleri konusundaki deneyimlerimi sitenasilkurulur.net takipçi ziyaretçileri ile paylaşmaktan oldukça mutluyum. Edindiğim isabetli bilgi ve deneyimlerimi kendi uygulamalarımla, buradaki takipçiler ile paylaşıyorum.

Uzun zamandır İnternet siteleri, seo kaynakları ve “web hosting sunucu çözümleri” inceleme kaynakları araştırıyorum. Açıkçası sadece sıradan bir web sitesi açma konusunu değil, başarılı ve profesyonel bir web sitesi açma ve kurma hakkında ihtiyaç durulan tüm ilgili araçların gerekliliği kanaatine vardım.

‘NEDEN BU SİTE KURMA EĞİTİM REHBERİ EŞLİĞİNDE SİTE AÇMALISINIZ?’

Çünkü internet ortamında her kategoriden (meslek alanları) milyonlarca web sayfaları olmakla beraber, bu sitelerin %90’larından fazlası, yanlış ve eksik uygulamalar nedeniyle, sadece ilgili site sahabinin ziyaret ettiği (haberdar olduğu) web siteler kurmuşlardır. Herkes bir web stesi açabilir, ancak herkes kaliteli bir site açmayı bilmiyor maalesef! Zira binlerce arama motorlarında organik ziyaretçilerin haberdar olamadığı yani, ilgili ürün veya hizmetine internet ziyaretçilerine eriştiremediği bir web sitesi, ne işe yarar?

‘DÜNYANIN EN İYİ WEB HOSTİNG SUNUCU HİZMET TEDARİKÇİLERİ’

İnternet ortamında binlerce web hosting siteleri bulunmaktadır. Web sitesi açan çoğu webmasterların farkına varmadıkları ilk ve basit bir yanılma nedeniyle, internet ortamında rastgele karşılaştığı bir web hosting plan paketi ile web sitelerini açar. Oysaki Seo (arama motoru optimizasyonu) dostu bir “web hosting plan” içeriğine sahip paket ayrıntıları, hiçte önemsiz değildir! Bu nedenle “seo dostu” web hosting plan paket içeriğine sahip, en iyi veri merkezleri, en son yazılım teknolojilerini ve donanımları kullanan ve bu hizmet kalitelerine göre en uygun fiyatlar sunan, dünyanın en iyi web hosting sunucu hizmet tedarikçilerin listesini de bulunduruyoruz.

Bu nedenle sitemizin ziyaretçileri için bu Web Sitesi Kurma Ücretsiz Eğitim Rehberini yazıp hazırlamak senelerdir hayata geçirmeyi istediğim bir projedir.

Bu web sitesi açma ve kurma eğitim rehberi, başarılı ve profesyonel internet siteleri çok basit bir yöntem ile herkesin anlayabileceği bir üslup denemekteyim. Bu İnternet sitesi açma ve kurma kılavuzunda, kolay ve bir o kadar da başarılı sistemi sitemizin ziyaretçilerine öğreterek, kodlama ve web tasarım/şablonlar gibi öğrenilmesi zor ve zaman alan sistemler yerine, bu sistemle insanları en basit ve hızlı bir şekilde web sitesi sahibi yapmayı arzu etmekteyim.

Buradaki eğitim kılavuzu hazırlarken asıl amacım is, herkesin kavrayabileceği bir sistemdi. Web sitesi yapma konusunda SIFIR bilgiye sahip olanlar da kaliteli web sitelerini kurabilsin diye, tabiri caizse, bir ilkokul öğrencisine anlatır gibi anlatım.

Ayrıca site açma ve kurmanın her aşamasında sormak istediğiniz ve ilgili web hosting sunucu hizmet tedarikçileri ile karşılaşacağız herhangi bir problem olması halinde, her türlü desteği benden istemekten çekinmeyin lütfen.

Siz soru surun, ben de size her türlü desteği vermekten mutluluk duyarım!

Google+

Saygılarımla,

Zamulmekan BİNİCİ

İLETİŞİM:

 

 

TELEFON: 0533 231 62 13 ( Telefon ile iletişim (her gün) saat 13:00 ile 20:00 arası lütfen)