En İyi Hosting Firmaları Hangisi?
Home » Makaleler » WordPress Görsel Yazı Editörü Eklentisi

WordPress Görsel Yazı Editörü Eklentisi

En İyi WordPress Yazı Düzenleyici Eklentisi Hangisi?

Ücretsiz wordpress editör eklentisi. İnternet sitesi yayınlamak için profesyonel web hosting firmaları,  müşterilerin cpanel içerisinde 400’den fazla uygulama seçeneği sunarlar. Hiç kuşkusuz bu uygulamalar içerisinde Dünyanın en popüler en çok indirilen uygulama, WordPress uygulamasıdır. WordPress gönüllüler tarafından çok sayda çok sayda  görsel metin düzenleyici var olunca isabetli bir editör eklentisine karar vermek oldukça güçtür. Bu nedenle webmaster platformun ziyaretçilerin işini kolaylaştırmak için wordpress metin düzenleyici araştırıp incelediğim ve en kullanışlı ve kurulumu kolay bir wordpress eklentisi seçtim. İnternet sitenizin sayfa/yazı wordpress görsel düzenleyici oldukça zenginleştirmek ve daha kolay hale getirmek için ve 1 milyondan fazla indirilen ve en çok indirilen wp yazı düzenleyici eklenti adı; “TinyMCE Advanced” eklentisidir.

 

2018 Yılının En Kaliteli Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Domain Transferi Nasıl Yapılır? İşte Ayrıntılar…

Seo Dostu Site Kurma Rehberi

WordPress TinyMCE Advaced Görsel Metin Yazı Düzenleyici Eklentisi

En İyi WordPress Yazı Düzenleyici Eklentisi Hangisi?

TinyMCE Advanced ücretsiz wordpress editör eklentisi, internet sitenizde (yukarıdaki resimdeki gibi sayfa/yazı içerik oluşturma penceresi üst kısmında yer alan) görsel düzenleme araç çubuğuna daha fazla etkin kullanma düğmeleri bulundurmanıza veya işinize yaramayan düğmeleri kaldırmanız için editöre (windows word penceresi gibi) zenginlik katar. Bu harika TinyMCE Advanced eklentinin eklediği özelliklerden bazıları bir kaç örnek ile açıklayacak olursak; “yazı tipi”, “yazı boyutu”, “alıntı”, “tablo”, “girintiyi azalt” girintiyi artır”, “biçimlendirmeyi temizle”, “özel karakter”, “daha fazla oku etiketi ekle”, “ifadeler”, “yazı rengi”, “arka plan rengi” butonlar olmak üzere taşıma yöntemi ile dünyanın en kolay düzenleme seçenekleri ile editör pencerenizi zenginleştirebilirsiniz.

Ayrıca, tablo oluşturma ve düzenleme desteği,
Listeleri eklerken daha fazla seçenek,
Editörde arama ve değiştirme seçenekleri.
Yazı Tipi Ailesi ve Yazı Tipi Boyutlarını ayarlama özelliği.
Ve daha fazlası…
Bu eklenti ile araç çubuğunun üstündeki TinyMCE Advinced menüsünü de etkin hale getirebilirsin. Böylece görsel yazı editörü daha zengin ve kullanışlı hale getirebilecek. Bu muhteşem “TinyMCE Advanced wp eklentisi yardımıyla görsel yazı editör pencerenize bağlı olarak daha fazla özellikler katabilir veya işinize yaramayan özellikleri devre dışı bırakabileceksiniz. Ayrıca TinyMce Advanced wordpred eklenti tasarımcısının açıklamasına göre; “Bu eklenti, paragraf etiketlerini Metin editöründe tutmak ve CSS sınıflarını temanın editör stil ve css dosyasından içe aktarmak gibi sık kullanılan bazı seçenekleri ekler. Ayrıca, TinyMCE Advanced ücretsiz wordpress editör eklentisi, eklentiyi indiren kullanıcılar ile ilgili verileri toplamaz ve saklamaz!

Aşağıdaki eğitim video eşliğinde “TinyMce Advanced” eklentisi internet sitenize indirebilecek ve wp-admin panelinizi seo uyumlu içerik düzenleme eğitimi ayrıntılı bir şekilde ve daha fazlası uygulamalı olarak göreceğinizden emin olabilirsiniz.

2018 Yılının En Kaliteli Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Domain Transferi Nasıl Yapılır? İşte Ayrıntılar…

Seo Dostu Site Kurma Rehberi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*