Home » Makaleler » Seo düzenlemesi İle Sayfa İçi Pazarlama Stratejisi
Seo düzenlemesi İle Sayfa İçi Pazarlama Stratejisi

Seo düzenlemesi İle Sayfa İçi Pazarlama Stratejisi

SEO Düzenlemesi Başlatılması Hakkındaki Gerçekler

Makale Yazarı: Kirk Deis

Açıkçası kendimi bir SEO guru hayranı olarak görmedim. Arama motoru optimizasyonu (SEO) düzenlemesi efsanevi çözümler gibi görünebilir. Gerçek şu ki, SEO hizmetlerini satın alan bir avuç marka için, rüya gerçek olamayacak kadar iyi.

Kaç potansiyel müşteri sayısı kaybettik? Forbes’in SEO konusunda deneyimli kalemlerinden Katılımcı Kirk Deis, Binlerce doların kaybolduğu yanlış yönlendirilmiş SEO planları ile ilgili korku hikayeleri olanlarla tanıştım ve bunların hepsi siber uzayın derinliklerinde rastgele bir bağlantı gibiydi.

SEO düzenlemesi de dahil olmak üzere pazarlama planlarını geliştirmek ve yürütmek için ABD genelinde büyük ve küçük markalar ile çalışmış biri olmaktan dolayı kendimi şanslı görüyorum.

Seo düzenlemesi İle Sayfa İçi Pazarlama Stratejisi

Seo düzenlemesi İle Sayfa İçi Pazarlama Stratejisi

Dünyanın En İyi Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Domain Transferi Nasıl Yapılır? İşte Ayrıntılar…

Web Sitesi Açma Maliyeti Nedir?

Web Sitesi Kurma Rehberi İle Profesyonel Bir Site Kur

Bu yüzden bugün konuya biraz ışık tutacağım ve SEO’yu daha iyi anlamak için alabileceğiniz birkaç ticari sır ve harekete geçirici adımlar açıklayacağım. Biraz şansla, web sitenize daha önce hiç olmadığı gibi daha fazla müşteri gösterebilirsiniz.

Yerel SEO Düzenlemesi ile başlayın.

Yerel seo düzenlemesi ile başlamak neden önemli? Başlamadan önce, gerçekçi standartları belirlemeliyiz. Örneğin; Küresel bir rock yıldızı olabilmek için öncelikle kasabanda ki gösterileri satan grup olmakla başla. İnternet ziyaretçileri grupların gibi hayal edin ve potansiyel müşterileriniz sayfa içeriğinizi bulması için yerel seo stratejisi ile yola koyulun.  Küresel ve hatta ulusal ölçekte SEO düzenleme ve genişletmeyi düşünmeden önce, yerel SEO için sıralama yaparak iyi bir başlangıç olabilir.

Yerel SEO söz konusu olduğunda, hedeflerinizi değiştirmek önemlidir. Yerel SEO ile alakalı olarak sayfa içeriklerde coğrafi anahtar kelimelerden sonra gitmek istiyorsunuz. Bu ne demek? Sultanahmet’te bulunduğunuzu ve dünyanın en iyi gizemini sattığınızı varsayalım. Ulusal düzeyde tam ölçekli bir SEO stratejisi başlatmaya karar verirsiniz. Ancak birkaç hafta sonra organik internet ziyaretçi trafiğiniz iyileşmeme ihtimaline dikkat edin. Neden? İçeriğiniz zayıf mı, Facebook paylaşımları yeterli değil mi, Ya da başka bir şey mi?

Dünyanın En İyi Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Domain Transferi Nasıl Yapılır? İşte Ayrıntılar…

Web Sitesi Açma Maliyeti Nedir?

Web Sitesi Kurma Rehberi İle Profesyonel Bir Site Kur

Bunun nedeni, milyonlarca başka gizlenmiş web sitesine karşı rekabet ediyorsunuz. Rekabet, ulusal düzeyde çok büyük, markaların bulunduğu arenada (arama motorlarında) almaya zorluyor. Buna karşı koymak için anahtar kelimenizin artı konumunun peşinden gidin. Hedefli ve stratejik olun. Yaptığınız her şeyin aynı yerel anahtar kelime grubundan sonra gittiği üç aylık bir plan oluşturun.

Yukarıdaki örneğimizi kullanarak, Sultanahmet …! turistik Hotel, yerel anahtar kelimeleri içeren içerik ve açılış sayfalarını geliştirmeye odaklanmak ister. Örneğin, “Sultanahmet’teki En İyi 10 Turistik Hotel” başlıklı bir makale.

Görüyorsunuz, küresel olarak sıralamak isteyen ancak rekabet edemeyen çok sayıda müşteri adayına rastlıyorum. Yerel düzeyde daha fazla uygulamaya ihtiyaçları var. Ve bu hayran kitlesini evden daha iyi idare etmek için daha iyi bir yer var mı? Evde, kullanılmayan kaynakların bir altın madeni var.

Çoğu site bir formda veya başka bir içerik oluşturuyor ve çoğu zaman uyarlanmış yerel içerik oluşturmayı unutuyor. Bir sonraki kampanyanızı başlatmadan önce, yerel olarak hedeflemek için hangi tür etkinliklerin başlattığını düşünün. Anahtar kelime ve konumunuza göre hedeflenmiş blog yayınları, açılış sayfaları ve videolar oluşturmayı düşünebilirsiniz.

SEO Düzenleme Bakımından 3 Strateji

• Niş ve coğrafi hedefli bloglar; Bazen, pazarlama yaparken ve fırsatları kaçırırken çok hedefler tasarlayabiliriz. Daha geniş bir anahtar kelimeye (yani niş) odaklanmak, bununla mücadeleye yardımcı olacaktır.

• Google plus ve indirimli yorumlar; İncelemeler, potansiyel müşterilerinizden satın almaları için bilinen bir faktördür. Her iki platform da markanız için güvenilirlik sağlamak için harika bir araçtır.

• Coğrafi özel karma etiketler; Bu, içeriği sosyal medyada paylaşırken kullanabileceğiniz sağlam bir taktiktir.

Arama motorlarını ve içeriğinizi bir posta parçası olarak düşünün. Anahtar kelimeler eklemek, zarftaki bir adresin yazılmasına benzer. Ancak bunu postalamanız gerektiğini unutmayın. Bu, pulun (konum / coğrafi etiketleme) gerçekleştiği yerdir.

SEO düzenlemesi, iki bölümden geliyor: İçerik oluşturma gibi, site içi SEO ve Site dışı SEO efsanevi değil. Doğru plan uygulandığında aslında çok ölçülebilir.

Başlangıç ​​kiti planınız aşağıdaki gibi olmalıdır:

• Hedef anahtar kelimeleri tanımlayın

• Anahtar kelimeler ve yerel coğrafi anahtar kelimelerle içerik oluşturun

• En az üç ay boyunca bu konuda acımasız olun

İşe aldığını anlayın.

SEO, duş almak gibi bir şey: Yapmadığınız gün, sen kokuyorsun ve pek çok şey gibi kokuyorsun, o otomatik değil. Her gün doğru ve duşta yiyebilirsiniz. Ancak, günlük olarak kendinize bakmaktan vazgeçerseniz, aylar boyunca o yaz bedenine sahip olmazsınız.

Yukarıdaki ile başlayın. Evet, iş ve kalıcılık alacak. Ama beethoven bile, teknesini SEO’da kayacak saatlerde kullanmanız için gereken yolu uyguladı.

Dünyanın En İyi Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Domain Transferi Nasıl Yapılır? İşte Ayrıntılar…

Web Sitesi Açma Maliyeti Nedir?

Web Sitesi Kurma Rehberi İle Profesyonel Bir Site Kur
, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*