Home » Makaleler » Sayfada Link Yapma Problemi Nasıl Çözülür

WEB SİTENİZDE LİNK PROBLEMİ NASIL GİDERİLİR?

Araştırmacı & Yazar Zamulmekan Binici

Araştırmacı & Yazar Zamulmekan Binici

web sitenizin wordpress yönetim paneli sayfanızda link yapma problemi ile karşılaşıyorsanız, probleminizin çözüm yeri burada. Sayfa da link butonuna tıkladığımda beyaz sayfa sorunu ile mi karşılaşıyorsunuz? Çoğu webmasterın wp-admin yönetim panelinde sayfaya link yaparken karşılaşabileceği link yapma sorunu ile yüzleşebilir.

 

SAYFADA LİNK OLUŞTURMA SORUNU GİDERME

 

 

DERSİMİZ: WEB SİTENİZDE LİNK PROBLEMİ NASIL GİDERİLİR?

DERSİMİZ: WEB SİTENİZDE LİNK PROBLEMİ NASIL GİDERİLİR?

wp yönetim paneli içerisinde sayfanıza bağlantı link’i vermek isterken editörde link butonuna tıkladığınızda pürüzsüz tamamen beyaz bir sayfa ile karşılaştığınızda aslında problemin kaynağı yakın zamanda web sitenize bir eklenti/eklentiler sebep olabiliyor. Link yapma problemi gidermek için eklentiler (plugins) üzerinde durmak gerekiyor. Aşağıda tarif ettiğim adımları izleyerek link oluşturma problemi rahatlıkla giderebileceksiniz.

 

(“Site Kurma Ücretsiz Eğitim Kılavuzu” ), (“Dünyanın En İyi Hosting Firmaları Listesi“)

Web sitenizin cpanel’ine girin > File Manager” (dosya yönetimi) Link problemi olan sitede tüm eklentileri plugin klasöründen alıp bir başka geçici bir klasöre taşıyın, sonrasında tekrar plugin (eklenti) klasörüne attın > wp-content içindeki sonrasında güncellemeleri vardı ve onları gerçekleştirin. En sonunda o geçici klasörü kaldırarak silebilirsiniz. Eklentilerin güncellemeleri ve sorun kendliğinden düzelir. Yani sözün özü; Eklentilerin yerini değiştirip tekrar eski yerlerine getirin ve güncellemelerini yapın! Hepsi bu kadar basit.

Faydalı Bulacağınızı Umduğumuz Bir Kaç Başlık!

DÜNYANIN EN KALİTELİ WEB HOSTİNG ŞİRKETLERİN LİSTESİ

WEB SİTESİNE RESİM/FOTOĞRAF YÜKLEME HTTP HATASI ÇÖZÜMÜ

WordPress Metin Görsel (Html) Yazı Editörünüzü mü Kaybettiniz?

BİR SİTENİN DNS YANİ İP ADRESİ NASIL ÖĞRENİLİR?

SUBDOMAİN YANİ ALT ALAN ADI NASIL OLUŞTURULUR?