Home » Google » Google’ın Bize Öğretmek İstediği Çok Şey Var
Google, Grow With Google İle Öğrencilere Ve Yeni Mezunlara Çevrimiçi Kurs

Google’ın Bize Öğretmek İstediği Çok Şey Var

Google, Grow With Google İle Öğrencilere Ve Yeni Mezunlara Çevrimiçi Kurs

 

Makale Yazarı Minda Zetlin

Google’dan bu ücretsiz online kurslar öğrencilerin kariyerini artıracak. Ürün tasarımından LinkedIn stratejilerine, Google’ın yöneticilere ve girişimcilere öğretecek çok şeyi vardır. Katılımcı Minda Zetlin, Google’ın öğrenciler veya yeni üniversite mezunlarına yönelik “Grow With Google” çevrimiçi kurs konusunu ele aldı.

Google, Grow With Google İle Öğrencilere Ve Yeni Mezunlara Çevrimiçi Kurs

Google, Grow With Google İle Öğrencilere Ve Yeni Mezunlara Çevrimiçi Kurs

En İyi Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Domain Transferi Nasıl Yapılır? İşte Ayrıntılar…

Web Sitesi Açma Maliyeti Nedir?

Web Sitesi Kurma Rehberi İle Profesyonel Bir Site Kur

Google bize öğretmek istediği çok şey var. Arama devi Google, birçoğu için “Grow with Google” aracılığıyla öğrencilere veya yeni üniversite mezunlarına yönelik çok sayıda çevrimiçi kurs sunuyor. Diğerleri size programlama dillerini ya da belirli bir teknolojiyle nasıl çalışacağınızı ya da nasıl bir BT destek personeli olacağınızı öğretecek. Grow with google nedir?

Ancak, herhangi bir girişimciye veya girişimci girişimciye yardımcı olabilecek, size bir ürünün nasıl yaratılacağı, sıfırdan başlayacağı veya uygulama pazarlaması yapılabileceği gibi değerli becerilerinizi öğretebilecek bazı şeyler vardır. Bu sınıflar, diğerleri gibi, hepsi ücretsizdir. Bunların çoğunu Class Central aracılığıyla bulabilirsiniz. İşte en çekici olanlardan birkaçı.

1. Başlangıcınızı başlatın.
Her zaman bir başlangıç ​​başlatmak istediniz, ancak onu yerden nasıl çıkaracağınızdan emin değilseniz, bu kurs size harika bir genel bakış sunar. İçinde, bir misyon ve vizyon ifadesi yazacak, mentorları ve ekip üyelerini nasıl bulacağınızı öğrenecek ve ardından işiniz için finansmanı nasıl bulacağınızı ve müşterileri veya VC’leri almak için kullanabileceğiniz bir adım atma platformu oluşturacaksınız. Bu kendiliğinden ilerleyen kurs yaklaşık üç hafta sürer.

2. Uygulama pazarlaması.
Bu kurs, bir uygulama oluşturmak ve başlatmak isteyenlere yöneliktir. Ancak açıklamadan, çevrimiçi pazarlama yapan herkes için oldukça yararlı olacak gibi görünüyor – bu da hemen hemen her işletme sahibi. Kurs yaklaşık iki hafta sürer.

3. Uygulama para kazanma.
Bu kurs, uygulamalar veya ücretsiz çevrimiçi içerik oluşturmak ve gelir elde etmek isteyen insanları hedef almaktadır. Bu, hedeflerinize bağlı olarak bazı izleyiciler için biraz daha az faydalı olabilir. Ancak, insanların ücretsiz olarak bekledikleri bir şey için para almaya nasıl başlanacağı, birçok sektörden ve üründen geçiyor, bu nedenle, özellikle bir uygulama satmıyorsanız bile, faydalı olabilir. Kurs yaklaşık bir ay sürer.

4. Ürün tasarımı.
Bir ürün için harika bir fikrin olduğunu mu düşünüyorsun? Bu kurs, fikrinizi iyileştirmenize, bir mockup oluşturmanıza, hızlı bir şekilde tasarlamanıza ve ürünün pazarda uygulanabilir olup olmayacağını belirlemek için potansiyel müşterilerle bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır. Bu, yalnızca kimsenin satın almak istemediğini bulmak için, kalbinizi ve ruhunuzu bir ürüne dökmenin kalbinden kurtarabilir.

5. LinkedIn ağınızı ve markanızı güçlendirin.
Bu ders giriş seviyesi GrowwithGoogle müfredatının bir parçasıdır. Bu nedenle, deneyimli bir ağ kullanıcısı ve LinkedIn kullanıcısıysanız ve bazı profesyonel ipuçları arıyorsanız, bu muhtemelen sizin için doğru kurs değildir. Ancak, eğer kolaylıkla keşfedilebileceğiniz iyi bir asansör perdesi olsaydı, LinkedIn profilinizin ve taktiklerinizin şu anda olduğundan daha fazla fayda sağlayabileceğini düşünüyorsanız ya da ağ etkinlikleri sırasında bağlantı kurmakta daha iyi olsaydınız, o zaman bu kurs çok faydalı olabilir. Her durumda, yaklaşık bir hafta sürer ve yalnızca bir dersi vardır, bu nedenle çok büyük bir zaman yatırımı değildir. Nasıl cevap alan bir e-posta yazmayı öğretmeyi vaat ediyor? Şimdi kesinlikle herkesin ihtiyaç duyduğu bir beceri var.

En İyi Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Domain Transferi Nasıl Yapılır? İşte Ayrıntılar…

Web Sitesi Açma Maliyeti Nedir?

Web Sitesi Kurma Rehberi İle Profesyonel Bir Site Kur

NOT: Makalemizi faydalı bulduysanız, daha iyi bilgiler sağlamamız için sosyal paylaşım hesabınızda paylaşarak bize destek olabilirsiniz!

, , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*