Home » Google » Google, SEO Uzmanların Ne Düşündüğünü Önemsediğini Duyurdu!
Google, SEO Uzmanların Ne Düşündüğünü Merak Eder

Google, SEO Uzmanların Ne Düşündüğünü Önemsediğini Duyurdu!

Google, Arama Sonuçları Listelerinde SEO Topluluğundan Haber Almak İstiyor

SEO konusunda Google arama sonuçlarında parlak fikirlerim var, ancak google’a nasıl ve ne şekilde fikirlerimi paylaşabilirim diye merak edenlere, Google yol gösteriyor. Google, Google’ın arama sonuçları girişleri nasıl görüntülediğiyle ilgili SEO topluluğun umutlarında ve hayallerindeki zihnin ne olduğunu merak ettiğini açıkladı. Google’ın arama bağlantısı yöneticisi Danny Sullivan, Google’a, arama sonuçları listeleri konusunda SEO uzmanlarına şöyle sesleniyor…

Google, SEO Uzmanların Ne Düşündüğünü Merak Eder

Google, SEO Uzmanların Zihninde Ne Düşündüğünü Önemser!

En İyi Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Domain Transferi Nasıl Yapılır? İşte Ayrıntılar…

Web Sitesi Açma Maliyeti Nedir?

Web Sitesi Kurma Rehberi İle Profesyonel Bir Site Kur

Google’ın arama bağlantısı Danny Sullivan, Twitter’daki hesabından SEO topluluğuna Google arama sonuçları arayüzünde ve bağlantılarında görmek istedikleri değişiklikleri sordu. Danny Sullivan, SEO’ların “Google’ın listeleri nasıl görüntülediğiyle ilgili” SEO topluluğuna seslenerek neyle ilgili hayal ettiğini sordu.

Google hangi türden geri bildirim istiyor?

Google’ın arama bağlantısı Danny Sullivan SEO uzmanlarını şöyle seslenerek, sorular sordu:

Google’ın arama bağlantısı Danny Sullivan SEO uzmanlarını şöyle seslendi: “Hey SEO millet. Google’ın girişleri nasıl görüntülediğiyle ilgili umutlarınızda ve hayallerinizdeki zihnin ne olduğunu merak ediyoruz. Başlıklar üzerinde daha fazla kontrol var mı? Site bağlantıları? Yapmadığımız şeyler, isterdin? İşaretlemede veya başka yollarla ne yapacaksınız?” şeklide sorular sordu.

Google Arama Sonuçları Konusunda Google’a Görüşlerimi Nasıl Paylaşabilirim?

SEO topluluğu, şu şekilde Google’a önerilerde bulunabiliyor. Herhangi bir fikriniz varsa veya Google’ın arama sonuçlarını gösterme şekilleri konusunda belirli düşüncelerinizin yer almasını istiyorsanız, Google’a fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Geri bildirimlerinizi vermek için Twitter hesabınızdan, tweet ile gitmeniz ve yanıtı tıklatmanız gerekir. Birden çok fikre, birden çok kez cevap yazabilir ve önerilerinizi yazılarla resimlerle veya videolar ile görüntülü görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Google’a verilen önerilerin neler olacağını kim bilebilir? Bu en azından Google’ın sizi dinlediği, deneyimlerinize önem verdiğini ve geri bildirimin dahili olarak tartışılacağı bir işareti olduğu açıktır.

En İyi Hosting Firmaları Hangisi? İşte Detaylar…

Domain Transferi Nasıl Yapılır? İşte Ayrıntılar…

Web Sitesi Açma Maliyeti Nedir?

Web Sitesi Kurma Rehberi İle Profesyonel Bir Site Kur

NOT: Makalemizi faydalı bulduysanız, daha iyi bilgiler sağlamamız için sosyal paylaşım hesabınızda paylaşarak bize destek olun lütfen!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*